Kurumsal Kimlik

Nurken Nakliyat olarak Türkiyenin 81 ilinde nakliye hizmeti vermekteyiz. 1998 yılındean beri kurulmuş olan nakliye firmamız bugünlere kadar ayakta kalmış nadir firmalardandır. Firmamız %100 müşteri memnuniyetini kendine amaç olarak edinmiştir. Böyle her hizmet verdiğimiz firmaya kaliteli nakliye hizmeti vermekteyiz. Nurkent Nakliyat ile eşyalarınızı güvenle depo edebilir güvenle taşıyabilirsiniz. Firmamız sizlere ambalajlı ve sigortalı nakliye hizmeti sunar. Bu sayede hiç bir eşyanız zarar görmez. Nakliye işi olduğu için bir aksilik olur eşyanız zarar alırsa HDI sigorta şirketi ile yaptığımız anlaşma ile eşyalarınızın zararını karşılıyoruz. Bu da bizim kurumsal kimliğimizi ortaya çıkarmaktadır.

Nasıl Eşya Taşıyoruz?

Öncelikle taşıyacağımız eşyaları A dan Z ye paketliyoruz. Bununla birlikte size gönderdiğimiz uzaman ekibimizde bulunan marangozumuz eşyalarınızın demontesini yapıyor. demonte olan bütün eşyalarda ayrıca tek tek havalı naylonlar ile sarılmaktadır. Mobilyalarınız evinizden aldığımız gibi evinize bırakmaktayız. Uzman ekibimiz eşyalarınızı daha sonra profesyonelce çelik kasa evden eve aracına koymaktadır. Eşyaların yüklemesi bittikten sonra yeni yuvanıza doğru yola çıkar. Yeni evinizde eşyalarınız eski evinizde nasıl aldıysak öylece bırakıyor ve size teslim ediyoruz.

Sertifikalarımız

 
 
 
 
 
Kurumsal evden eve nakliyat firması olan Nurkent Nakliyat bütün taşınma belgelerine sahiptir. Sertifikalarımız yaptığımız işin kalitesini zaten gözler önüne sermektedir.

Bir nakliye firması ile taşınacağınız zamn sertifikalarının olmasına dikkat ediniz. Korsan nakliye firmaları ile kesinlikle taşınmayınız. Nurkent Nakliyat gibi her zman kurumsal evden eve nakliyat firmaları ile çalışınız.

Kurumsal Nurkent Evden Eve Nakliyat

1820

Mutlu Müşteri

865

Asansör Kullanma Oranı

22458

Taşımacılık

22458

Kaliteli Hizmet

Call Now Button