Ankara Ofis Taşıma

Ankara Evden Eve Nakliyat
5 March 2021
Elvankent Evden Eve Nakliyat
7 March 2021

Ankara Ofis Taşıma

Ofis ve büro eşyalarınızın taşımacılığını yapıyoruz . Bölgenin her yerinde 7/24 hizmetinizdeyiz. Firmamız yüksek kalite standartlarına önem vermektedir. Dosyalarınız konusunda sağlam kolilerden yararlanıyoruz. Bu işlem yapılırken herhangi bir zarar oluşmamaktadır. Ofisinizde bulunan elektronik araçlar fotoğraf makinesi , bilgisayar , buzdolabı  gibi elektronik araçlara hasar vermeden taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınız taşıma sırasında gereken tüm önlemler alınmaktadır. İnsanların çalıştıkları ortamlarda en az ev kadar da önemlidir . Personellerimizin işlerini güler yüzlülükle ve güvenilir bir şekilde yeni ofisinize yerleştirilir . Ofis taşıma konusunda firmamız  mutlaka asansör desteğine ihtiyaç duyuyor. Firmamız ofis taşımacılığı hizmetinde  de sigorta kavramına gerekli önemi gösteriyor. Her türlü eşyaya önem verilmektedir. En iyi ofis taşımacılığı için bizlere alo demeniz yeterlidir. Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Ofis Nakliyatı  Fiyatları

Hizmet kalitemiz her zamanki gibi yüksek kalite standartlarıdır . Bizlerden en uygun fiyatı alarak ve güvence ile hizmet sunan nakliye firmasıdır. Nakliye işlemlerinde en çok karşılaşılan sorunların başında fiyatların iş sonunda değişmesi vardır. Nurkent nakliyat sizlerle daha önce konuştuğu gibi ve ev eşyalarına bakıldıktan sonra bir fiyat belirlenir ve asla değişmemektedir. Ofis taşımacılık hizmetleri her geçen gün yeniliklerle karşınıza çıkmaktadır. Şirketimiz yıllardır başarılara imza atmaya devam etmektedir. Bölgelerimizde bulunan şirketlerimiz de kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. her zaman gerektiği gibi müşteri memnuniyeti içi çaba sarf  etmekteyiz. Günümüzde bu hizmetleri  ilk gerçekleştiren şirketlerin başında gelmektedir. Aynı zaman da  hizmetlerimiz arasında şehirler arası ofis taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Ofis Taşımacılığında Önemli Durumlar

  • planlama en başta gelmektedir.
  • Ofis eşyalarınızın başka bir yere taşınırken eşyalara herhangi bir zarar gelmeyeceğinden emin olmalısınız.
  • Ofisiniz hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınır.
  • Yeni ofisinize geçmeden önce sizlerin de bazı hazırlıklar yapmanız gerekir .
  • Taşıma öncesinde eski ofisiniz de yer alan eşyalarınızı ayırmanız gerekmektedir.

 

Ankara Kızılay Ofis Taşıma

Kızılay ofis taşımacılık hizmetinizde . Bizle iletişime geçtiğiniz gün sizlerle tarih ve saat belirlenir . Bu saatte ve tarihte paketleme ekibi ile kapınızda olacağız. Tüm dosyalarınız bizlerin getirmiş olduğukoliler ile paketleme yapılır. Tüm beyaz eşyalarınız patpat nalyonlar ile sarılır ve streçlerile sağlamlaştırılıp paket haline getirilir. Tüm eşyalarınız demonte edilip yeni ofisinize  montajlaması yapılır. Nurkent nakliyat firmamıza ulaşıp profesyonel hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için  bizle iltişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Call Now Button